DilimL Gıda Dilimleme Sistemleri Ana Sayfa DilimL Gıda Dilimleme Sistemleri slogan
DilimL Gıda Dilimleme Sistemleri telefon
DilimL Gıda Dilimleme Sistemleri facebook twitter
 


HAKKIMIZDA


BM Elektronik İzmir ve Ege Bölgesinde Büro makineleri, profesyonel kopyalama ve dijital baskı makineleri konusunda 25 yıldır faaliyet göstermektedir.

BM Elektronik olarak Ricoh, Oce, Hp gibi markaların bayiliğini ve yetkili servisliğini yapmaktayız. Dijital baskı merkezleri, Reklam Firmaları, Resmi Kurumlar, Üniversiteler, Kopyalama merkezleri, müşteri portföyümüzdedir. Müşterilerimize, satış, teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme temini konularında hizmet vermekteyiz.

İdari kadro, teknik servis ekibi, satış ekibi, genel hizmet ekibi olarak toplam 26 kişilik bir kadromuz bulunmaktadır. Ankara Cad. üzerinde 2 katta 500 m2 bir mekanda hizmet vermekteyiz.

Firmamız temsil ettiği markalarla en küçük ofisten en karmaşık doküman akışı olan büyük firmalara kadar, her türlü büyüklüğe yönelik çözümü, en kısa sürede sunabilmektedir.

 DilimL ürünleri firmamızın patentli ürünleridir. Yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürdüğümüz ürünlerimiz büyük ilgi görmekte ve Türkiye?nin bir çok şehrinde; büfeler, kantinler, şarküteriler, unlu mamülleri ve otellerde beğenilerek kullanılmaktadır. DilimL ürünlerini kullananlar, ürünlerimizden çok memnun kalmakta ve herkese tavsiye etmektedirler.

 Firmamız, ticari olarak bütün ürün ve hizmetlerinde uygun fiyat, kalite ve sürekli müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

DilimL ürünleri konusunda referans listemizde bulunan müşterilerimiz bunun en önemli kanıtıdır.

 

 


DilimL Gıda Dilimleme Sistemleri copyright   www.webjenik.com

 

Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Facebook DilimL Sayfası Twitter DilimL Sayfası